top of page

Bizi

Tanıyın

HACIVELİOĞLU

 

   1915 yılında Muğla’nın şirin bir yerleşim beldesinde ilk zeytinyağı üretim fabrikası ile başlayan aile geleneklerinin günümüze “Bir Neslin Markası” olarak yansımasıdır Hacıvelioğlu Gıda. Girişimcilik ruhunu o yıllarda yakalayan neslimiz, Zeytincilik ve Besiciliğin yanında taze sebze meyve üreticiliğiyle faaliyetlerini devam ettiren Hacıvelioğulları ailesinin medar-ı iftiharı olarak, yurt içi ve yurt dışı pazarlarına hitap etme vizyonuyla yolumuza devam etmekteyiz.

 

   Soğuk zincir doğal içecekler sektörüne, 2015 yılında İstanbul’da kurulan yeni tesisiyle adım atarak başlayan firmamız, Horeca sektöründeki hızlı büyümeyi değerlendirerek Aromalı Kahve ve Kokteyl Şurupları, Meyve Püreleri, Dekor Sosları, Toppingler, Waffle Sosları ve Bar Sosları ile yaklaşık 100 çeşit ürünüyle sektörün ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Ar-Ge çalışmaları tamamlanmış ve devam eden yeni ürün gruplarıyla innovatif büyümesini gelecek nesillere taşıma misyonuyla sürdürmektedir. 

 

   Vizyonumuz, her zaman sorumluluklarının farkında, kalitede daima yukarı sürdürülebilirlik, insani temel değerlerinden ödün vermeden yenilikçi ve farklı bakış açılarıyla sürekli büyümektir. 

 

   Misyonumuz, “Bahçeden Sofraya” anlayışıyla gelenekselliğini koruyarak kaliteden ödün vermeyen, toplum değerlerine saygılı, müşteri memnuniyeti odaklı, yurt içi ve yurt dışı pazar taleplerine aynı heyecanla cevap verebilmektir. 

bottom of page